Blog

Akordiyon Sineklik Modelleri ve Fiyatları 2021

Kişiler yaşam alanlarını daha sağlıklı ve yaşanabilir hale getirebilmek için birçok farklı yönteme başvuruyor. Bunlardan birisi de sineklik kullanımıdır. Kaliteli bir sineklik modeli sayesinde sinek ve böceklerden tüm mekânları arındırmak mümkün oluyor. Sürekli olarak ilaçlama derdi ile uğraşmak istemeyenler dört mevsim boyunca mekânlarını zararlılardan koruma imkânı elde ediyor.

Pencere ve kapılara uygulanan en işlevsel sineklik tasarımlarından birisi de akordiyon sineklik modelleridir. Sade bir tasarımı ve kullanım rahatlığı sayesinde çok fazla tercih edilen sineklik türleridir. Her sezonda kullanılabilen bu tasarımlar beklentiyi en iyi şekilde karşılayan ürünlerdir. Genel özellikleri itibari ile uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilirler.

 

Akordiyon Kapı Sineklik

 

Akordiyon kapı sineklik modelleri tüm gün boyunca kapılardan gelebilecek haşere ve sineklere karşı koruma altında olursunuz. Açılma ve kapanması kolay olan bu sineklik modelleri iç alanların havalandırılmasında engel teşkil etmezler. Darbelere karşı son derece dayanıklı olmaları ve suya karşı da sağlam olmaları kullanım rahatlığı açısından oldukça beğenilen özellikleridir.

Bu sineklik modelleri yalnızca evlerde değil aynı zamanda iş yerlerinde de çok rahat kullanılabilecek ürünlerdir. Toz gibi minik partiküllerin dışarıdan içeriye girmesine izin vermeyen dokusu sayesinde işlevselliği her zaman yüksek ürünlerdir. Gerek estetik duruşu gerekse işlevselliği sayesinde günümüzde en fazla tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Yüksek mukavemeti sayesinde uzun yıllar kullanılabilme imkânı sunuyor.

Kalitesi ile her zaman iç mekânlarınızı yaşanılır hale getiren akordiyon sineklik modelleri müstakil evlerde yaşayan kişiler için çok idealdir. Özel mekanizmaya sahip olan bu tasarımlar beklentilere en iyi şekilde yanıt veren ürünlerdir.

Akordiyon Sineklik
                                                Plise akordiyon sineklik

 

Akordeon Pencere Sineklik

 

Akordiyon pencere sineklik modelleri de kapı modelleri kadar kullanışlı ürünlerdir. Kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt veren bu tasarımlar şık bir kullanım şekline sahiptir. Mekânların dış dekorunu bozmaması ve gerektiğinde kolaylıkla temizlenebilmeleri kullanıcı açısından önemli özellikleridir. Benzersiz tasarımları sayesinde günümüzde çok sevilen modellerdir ve her bakımdan ihtiyaçlara yanıt verirler.

Yalnızca böcek ve haşereyi uzakta tutmaz aynı zamanda ışığın mekânlara dolmasına engel olmayan yapısı ile kullanıcı beklentisine yüksek oranda yanıt verir. Hem hava hem de ışık geçirgenliği sayesinde dört mevsim rahat bir kullanım imkânı sunar. Her pencere boyutuna göre tasarlanabilen bu ürünler kullanım rahatlığı açısından kullanıcılardan tam not alıyor.

Malzeme kalitesi yüksek olduğundan sert darbelere ve iklim şartlarına karşı son derece dayanıklıdır. Bu da ürünleri satın aldıktan sonra uzun yıllar kullanabilme imkânı sunar. Akordiyon sineklik modellerini dört mevsim sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Akordiyon Sineklik Fiyatları 2021

 

Akordiyon sineklik modelleri fiyatları kalitesine göre farklılık gösteren ürünlerdir. Kullanıcı beklentisinin yüksek olduğu bu ürünlerde malzemesinden işçiliğine hatta modeline göre farklı fiyatlarla karşılaşmak mümkündür. Yılın her döneminde mekânlarınızı haşereden ve tozdan koruyacak olan sineklik tasarımları yüksek kalitede üretilmiş olmalarına rağmen ulaşılabilir fiyatlarla kullanıcıya sunulur.

 

Örnek 2021 Fiyatları :

 

  • Akordiyon Sineklik Katlanır Kapı Pencere Sinekliği 98X190 cm ölçüsünde 150 TL ile 400 TL arasında fiyatlarda değişmektedir.
  • Pileli Akordiyon Plise Sineklik 50 x 100 ölçülerinde fiyatları 100 TL ile 350 TL fiyatları arasında markasına kalitesine göre değişmektedir.

Fiyatlar : Döviz kurlarına göre değişiklik gösterebilir.

Herkesin rahatlıkla temin edebileceği bu ürünlerde metrekare olarak hesaplama yapılabilir. Mekânda bulunan kapı ve pencere sayısı, bu alanların genişliği ve yüksekliği fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Yaşam alanlarının dinamizmini artıran sineklik tasarımları yeni nesil özellikleri sayesinde her kullanıcıya geniş ölçüde hitap ediyor.

Kullanıcı beklentisine yanıt veren ve her mekâna uygun ölçülerde tasarlanan akordeon sineklik modelleri fiyat bakımından da en iyi alternatifleri sunuyor. Kaliteli materyallerden tasarlanan bu sineklik modellerini incelemek isterseniz firmamıza ulaşabilirsiniz. Hem model seçiminde hem de montajda gereken desteği en ince detayına kadar sunuyoruz.

Güncel fiyat ve sineklik montajı hizmetimiz için https://otuz5.net/sineklik

Leave a comment