Blog

Alüminyum Kapı ve Pencere Tamir Servisi İzmir

Firmamız Otuz5, hem evlerinizde hem de iş yerlerinizde tamir edilmesi gereken ya da bakıma ihtiyaç duyduğunuz alüminyum kapı ve pencerelerinizle en iyi ve en sorunsuz şekilde ilgilenmektedir.  İzmir’de faaliyet gösteren alüminyum tamiri ve bakımı konusunda deneyimli olan ekibimiz, alüminyum kapı, alüminyum pencere, klasik kapaklı cephe, yarı kapaklı cephe, silikon cephe, panel cephe ve daha pek çok uygulama alanlarıyla sizlere hizmet veriyor. Bu konuda, son derece geniş referanslara da sahip olan firmamız, Buca, Konak, Karşıyaka, Gaziemir, Bornova, Balçova ve yakınlarında çalışmalarını sürdürmektedir.

Her zaman müşteri odaklı olan firmamız, İzmir halkına en doğru, en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunma amacında olmuştur hep. Yıllardır yakalamış olduğu birbirinden önemli başarılarla sektörün önde gelen firmaları arasına adını yazdıran Otuz5, alüminyum kapı tamiri ve alüminyum pencere tamiri konusunda da son derece profesyoneldir.Sizler de, bu alanlarda hizmet almak ve sorunlarınızın anında çözüme kavuşturulmasını istiyorsanız, firmamızın ayrıcalıklı fırsatlarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Şimdi sizleri “Alüminyum kapı ve pencere neden tercih edilmeli?” sorusunun cevabıyla baş başa bırakıyoruz…

Alüminyum kapı ve pencere neden tercih edilmeli?

Alüminyum kapı ve pencere, avantajları bakımından oldukça dikkat çekmektedir.  O avantajları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Alüminyum kapı ve pencere bakımı son derece kolaydır.
 • Çok sağlam ve dayanıklıdır.
 • Yüksek ve de düşük sıcaklıklarda mekanik özelliklerini en iyi şekilde korumaktadır.
 • Çok hassas ölçülerde üretilebilmektedir.
 • Dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı da korunaklıdır.
 • Çevreci olduğunu da söylemek isteriz.
 • Isı yalıtımını da en iyi şekilde sağlamaktadır.
 • Oldukça estetik bir görüntüye de sahiptir.
 • Alüminyum kapı ve pencere kötü hava şartlarından da korumaktadır. Mevsimsel değişikliklere bağlı problemlerin oluşmasını da engellemektedir.
 • Farklı renk ve farklı yüzey seçenekleri de sunmaktadır.
 • Tüm bunların yanında, alüminyumun oldukça uzun ömürlü olduğunun ve sağlık açısından da bir hayli önemli olduğunun altını çizmek isteriz.

Alüminyum, gerek evimizde gerekse de iş yerlerimizde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Dolayısıyla da alüminyum kapı ve pencere tamir servisi de bir hayli olmaktadır.Bu esnada, sizlere en doğru ve en kaliteli hizmeti veren firmayı bulmanız da oldukça önemlidir. İşte, bunun için asla uzağa gitmenize gerek yok! Firmamız Otuz5, alüminyum kapı ve pencere tamir ustası olan ekibiylesorunlarınıza anında çözüm üretmek için sizleri bekliyor.

Firmamız Otuz5’in iletişim kanallarına ulaşabilir, tamir ve bakım konusundaki isteklerinizi kolayca dile getirebilirsiniz. 0555 188 52 00 numaralı telefonu arayabildiğiniz gibi [email protected] mail adresine de yazabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçip alüminyum kapı ve pencere fiyatları konusunda da bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz yukarıda yazmış olduğumuz iletişim kanallarından bizlere ulaşabilir, dilerseniz de ofisimizi ziyaret ederek bir kahve eşliğinde daha detaylı bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Leave a comment

Call Now Button