Blog

cam sineklik

Cam Sineklik Fiyatları 

Cam sineklik fiyatları tülün kalitesinden, kasada kullanılan malzemeye kadar  değişmektedir. Her bütçeye uygun olan cam sinekliği modelleri üst segment, kaliteli ve orta segment çeşitlere ayrılmaktadır. Ekonomik açısından iyi olan pikseli ve menteşeli sineklik fiyat rakamları en düşük bütçeye dahi hitap etmektedir. Genel olarak cam sineklik fiyatları farklı faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Bu faktörlerden bazıları ise şu şekildedir;

 

  • Cam sinekliğin adedi; Bazı camlarda kullanılan sineklik modelleri tek kanat olarak yetmeyebilir. Bu nedenle iki adet sineklik kullanılabilmektedir.
  • Sinekliğin boyutuna fiyatlarda önemli etkenlerdendir. Daha küçük boyuttaki sineklikler daha düşük bütçelidir.
  • Sinekliğin modeli; Stor cam sineklikler daha yüksek fiyatlı olurken menteşeli cam sineklikler daha ekonomiktir.

Başlıklar

Cam Sineklik Nedir?

Evi havalandırmak için pencerelerinizi açtığınızda içeriye böceklerin girmesi de kaçınılmazdır. Tül ve kasadan oluşan pencere sineklikleri ise böceklerin ve sineklerin evinizin içerisine gitmeyi önlemekte ve hava sirkülasyonunu sağlamaktadır. Peki cam sineklik nedir? Panel, mıknatıslı, sürgülü, menteşeli, stor ve pileli gibi pek çok çeşide sahip olan cam sineklik modelleri mevcuttur. Sineklik aparatını kullanarak iç mekanlarınızı böceklere karşı daha güvenilir bir hale getirebilirsiniz.

Özellikle son dönemlerde üretilen  sineklik modelleri klasik sineklik sistemlerine göre daha kalitelidir. UV korumalı ve son derece dayanıklı yapıda olan tüller aynı zamanda şık tasarıma sahiptir. Evinizin dış kısmında dekor parçası gibi duracak ve pencereden bakıldığında kötü görüntü sağlamayan cam sineklikler çok avantajlıdır.

sineklik

Cam Sinekliğin Faydaları

Pencerelerde sürekli gördüğümüz ve kullandığımız cam sinekliklerin pek çok faydası bulunmaktadır. Cam sineklik faydaları saymakla bitmemektedir. Sizler için cam sinekliklerin faydalarını sıraladık;

  • Klima kullanmadan güvenilir doğal bir soğutma sistemi ile serinleme özelliği sunar.
  • Sadece sinek ve böceklerin içeriye girmesini engellemez. Aynı zamanda rüzgar eşliğinde havada dolaşan toz ve parçacıklarında içeriye girmesini engellemektedir.
  • Klima kullanımının tehlikeli olacağı çocuk odası gibi alanlarda avantaj sağlamaktadır.
  • Yaz aylarında gölge sağlayarak evinizin içerisine maksimum bir serinlik sunar.
  • Işık girişini kısıtlayan sineklikler perde görevi de sağlamaktadır.
  • Uygun fiyatta pek çok cam sinekliği modelleri bulunmaktadır.

 

Sineklik fiyatlarımız için yazımızı ziyaret edebilirsiniz. https://otuz5.net/sineklik-fiyatlari 
Diğer Sineklik Modelleri için yazımızı ziyaret edebilirsiniz https://otuz5.net/sineklik-sistemleri

 

Leave a comment

Call Now Button