Blog

kapı sinekliği

Kapı Sinekliği 

Kapı sinekliği özellikle yaz aylarında çok fazla talep görmektedir. Bahçe, teras ve balkon kapılarına uygulanan yatay veya dikey kapı olarak uygulanmaktadır. Kapı sineklik modelleri ise; mıknatıslı, akordiyon, taşınabilir sineklik, sürgülü, sabit sineklik ve açma-kapamalı sineklik  gibi pek çok çeşide ayrılmaktadır. Sinek ve böcek gibi rahatsız edici hayvanların evin içerisine girmesini önlemektedir.

Dünya genelinde kullanımı yaygın olan sineklik türündendir. Pek çok çeşide sahip olan kapı sinekliği modellerinden çoğu kolay şekilde çıkarılıp, takılabilirken çoğu çıkarılmaya müsait olmayan türlerdendir. En fazla tercih edilen kapı sineklik modeli ise sürgülü özelliği bulunan sinekliktir. Her eve uygun olan kapı sineklik modellerimizin bulunduğu İzmir kapı sinekliği firmamız; Buca, Konak, Balçova ve Bornova gibi bölgelere hizmet vermektedir.

Başlıklar

Kapı Sinekliği Tamiri

Yaz aylarının kurtarıcısı olan sık ve ince tellerden oluşan kapı sineklik modelleri, aynı zamanda evin içerisine toz ve kir gibi şeylerin girmesini de önlemektedir. Konforlu ve ferah bir imkan sunan kapı sineklik modelleri kullanım ömürleri azaldıkça arızalanabilmektedir. Özellikle kullanım süresince birçok kez kapı sineklik tül değişimi işlemi yapılmalıdır. Değişim işlemini kişiler kendileri yapabilmektedir. Bu işlem ise kenarlarda bulunan mandalları açarak eski ve deforme olmuş tüller çıkarılmayla başlamaktadır. Ardından yeni alınan sineklik tülü mandallara sıkıştırılmalıdır.

Her ne kadar kolay gözükse de profesyonel kişiler tarafından yapılması sinekliğiniz için daha sağlıklıdır. Tülün yanı sıra; sineklik menteşesinin kırılması ve sinekliğin kol kısmında kırılma gibi arızaların oluşması durumunda kullanıcılar kapı sinekliği tamiri hizmeti veren firmalardan destek almalıdır. Firmalar gerekli materyaller eşliğinde arızayı titiz ve pratik bir şekilde gidermektedir.

Kapı Sineklik Fiyatları

Bahçe, teras ve balkon kapılarında kullanılan kapı sineklik modelleri son dönemlerde çok fazla talep görmektedir. Ev ya da ofisinin içerisine böcek girmesini istemeyen kişiler kapı sineklik modellerine yönelmektedir. Bu nedenle kapı sinekliği fiyatları sorusu da sıklıkla sorulmaktadır. Mekanın yapısına, sinekliğin ölçüsüne, sineklik rengine, satın alınan firmaya bağlı, sinekliğin modeline ve ebadına göre kapı sineklik fiyat rakamlarında değişiklikler söz konusu olabilmektedir.

 

Leave a comment

Call Now Button