Blog

Kapınızı Sürgülü (Volkswagen) Kapıya Dönüştürme.

Sürgülü kapıya dönüştürme işlemi Pimapen (PVC) veya alüminyum kapılarınız normal sağa veya sola açılıyor, yer işgal ediyor diyorsanız sizi bu dertten kurtarıyoruz üstelik yerinde yıkım kırım olmadan. Bu sayede odalarınız da yer kaybı olmuyor isterseniz tam açık isterseniz üsten açılır (vasistas) konumunda kullanabilirsiniz.

Sürgülü kapıya dönüştürme işlemi için kapınızın ölçüleri kurtarıyor mu bunu öğrenmemiz ve keşif ve teklif için ücretsiz servisimizden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Pimapen Volkswagen Sürme Kapıya Dönüştürme.

Normal Açılan Kapıyı Sürgülü Kapıya Çevirme Nasıl Yapılır.

Alüminyum veya Pvc Pimapen kapınızı sürgülü ve vasistas şeklinde açılır hale getirebilmemiz için öncelikle ölçüleri kurtarıyor mu bunu öğrenmemiz lazım. Kapınızı açtıktan sonra zemin ile kapı kanalı arasında 4.4 mm mesafe kalması gerekiyor eğer bu mesafe var ise kapınızı sürgülü kayar (Volkswagen) kapıya çevirebiliriz.

Kapınızın kanat ı yerinden sökülür üzerinde ki aksesuarlar ispanyoletler çıkartılır yerine Volkswagen sürme aksesuarlarının (çevre kilitleme, Volkswagen araba, Volkswagen üst makas, Volkswagen kolu) montajı yapılır. Kasaya üst alt ray ve kızaklarının montajı yapılır, Kilitleme için zamaklar takılır ve ince ayarlardan sonra kapınız çalışır hale getirilir.

NOT: Sürme kapıya dönüştürme işlemlerin de mevcut kapı kasası ve kanadın da üzerinde ki menteşeler söküldüğü için vida delikleri açık kalacaktır bu delikler silikon ile rötuş yapılarak çirkin görüntü minimuma indirilecektir.

Alüminyum, PVC Pimapen Kapı Volkswagen (Sürgülü Kayar) kapıya çevirme işleminden sonra kapınız odanızda yer kaplamayacak ve kapınızın izolasyonu eskisinden daha iyi olacak dört taraflı kilitleme yaptığı için rüzgar, soğuk, yağmur suyu almayacak.

Leave a comment

Call Now Button