Blog

kedi pencere sinekliği

Kedi Pencere Sinekliği

Kedi pencere sinekliği, kedisi bulunan her ev sahibinde olması gereken bir üründür. Çünkü kedilerin bulunduğu ev gibi yaşam ortamlarda dikkat olunmalıdır. Kediler meraklı hayvanlar olduklarından pencere, balkon gibi alanlar onların dikkatini çekmektedir. Bu nedenle kedilerin camdan veya balkondan düşme olasılığı oldukça yüksektir. Bu gibi kazaların meydana gelmemesi için ev sahiplerinin önlem alması gerekmektedir. Bu önlemlerden en önemlisi ise kedi kapı sinekliği olmaktadır.

Hem pencere, hem de teras, bahçe ve balkon gibi alanların kapısına uygun şekilde kedi sinekliği üretilmektedir. Kediler için üretilen sineklikler diğer klasik sinekliklere göre farklıdır. Klasik sineklik modellerinde bulunan tüller ince yapıdadır. Fakat kediler için kullanılan sineklik modellerinde bulunan tüller daha kalın ve daha dayanıklı yapılardadır. Balkonlarda bulunan pencerelere ya da evin penceresine uygulanan bu kedi sinekliği kedileri korumayı amaçlamaktadır.

Aynı zamanda evin içerisine haşere, sinek ve böceklerin girmesini de engellemektedir. Yırtılmaz tül yapısı sayesinde kediler tırnaklarını tüle geçirdikleri zaman deforme ve yırtılma durumu söz konusu değildir.

Kedi Pencere Sinekligi
Kedi Pencere Sinekligi

 

Başlıklar

Kedi Pencere Sinekliği Tamiri

Evcil kedilerin korunması amacıyla ev sahipleri pencerelerine ya da kapılarına kedi sinekliği taktırmaktadır. Bu kedi sinekliği kedileri oluşacak risklere karşı korumaktadır. Hem güven hem de konfor sınan kedi sineklikleri evcil dostunuz için alacağınız en iyi önlemlerden olmaktadır. Ancak sineklikler zamanla soğuk ve sıcak gibi hava koşullarına maruz kaldıkça zarar görmektedir.

Özellikle sinekliklerin “kasa” bölümü ve “menteşe” bölümü, hava koşulları sebebiyle amacını ve işlevselliğini kaybetmektedir. Her ne kadar kedi sinekliklerinde bulunan tüller dayanıklı ve yırtılmaz yapıda olsa da kullanım süresi dolduktan sonra kolay şekilde deforme olmaktadır. Bu durumda ise kedi sinekliği tül değişimi yapılmalıdır. Kedi pencere sinekliği tamiri hizmeti veren firmalar, tül değişimi işlemini ve sineklikte oluşan diğer arızaları gidermektedir.

Kedi Kapi Sinekligi
Kedi Kapi Sinekligi

Kedi Sinekliği Fiyatları

Kedi sinekliği üretilirken tül kısmında galvaniz tel kullanılmaktadır. Bu nedenle darbeleri ve kedilerin dışarıya çıkmasını önleyen kedi sineklikleri oldukça dayanıklı yapılardadır. Kedi sahiplerinin kafasını kurcalayan sorulardan birisi ise  kedi sinekliği fiyatları olmaktadır. Fiyatlar model, ebat, ölçü ve firmaya göre değişmektedir. Kaliteli kedi sinekliği sunduğumuz İzmir kedi sinekliği firmamız; Buca, Konak, Balçova ve Bornova bölgelerinde hizmet vermektedir.

Kedi icin sineklik
Kedi icin sineklik

Leave a comment

Call Now Button