Blog

Menteseli pencere sinekligi

Menteşeli Pencere Sinekliği

Menteşeli pencere sinekliği kasasız ve kasalı olacak şekilde ikiye ayrılmaktadır. Her pencereye uyum sağlayan menteşeli pencere sineklikler fiberglas tüllerden elde edilmektedir. Fiberglas tüllerin alüminyum profillere monte edilerek menteşeli pencere sinekliği ortaya çıkmaktadır. Daha geniş alanlarda kullanılabilen menteşeli sineklik modelleri bahçe kapıları ve balkon kapılarına da uyumludur.

Menteşeli kapı sinekliği düz tasarlanmaktadır. Pencereye takılan menteşeli sineklik ise kanat şeklindedir.  Kullanımı rahat olan bu sineklik modelinin temizliği de oldukça basittir. Genellikle villa, ofis ve geniş evlerde kullanılmaktadır. İçeriye ve dışarıya açılabilme özelliği bulunmaktadır. Her mevsime uygun olarak tasarlanan sineklikleri müşteriler genellikle kış mevsiminde çıkarmaktadır. Bu nedenle kolay çıkarılıp, takılabilir özelliğiyle menteşeli sineklik modelleri diğer sineklik modellerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Kaliteli sineklik modelleri sunmak üzere İzmir menteşeli sineklik kapsamında da hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bölgeler ise; Buca, Konak, Bornova ve Balçova’dır.

Başlıklar

Menteşeli Pencere Sinekliği Tamiri

Giriş ve çıkışı fazla olan yerlerde kullanım kolaylığı sunan menteşeli sineklik modeli her türlü alüminyum, pimapen, ahşap kapı ve pencereye uyum sağlamaktadır. Ergonomik yapısıyla insanların dikkatini çeken menteşeli pencere sineklik modelleri zaman içerisinde arızalanmaktadır. Genellikle tüllerde; yırtılma, deforme, kasa bölümünde; çatlama, kırılma dökülme, sineklik kolunun gövdeden ayrılması, sinekliğin pencereye tam oturamaması, sinekliğin alüminyum kısmında bükülmesi gibi sorunlar oluşabilmektedir.

Bu arızaların bazılarını kullanıcılar kendiler basit bir şekilde tamir edebilmektedir. Özellikle menteşeli pencere sinekliği tül değişimi gibi işlemler kullanıcılar tarafından kolayca yapılabilmektedir. Fakat kırılma, dökülme gibi büyük arızalar menteşeli pencere sinekliği tamiri hizmeti sunan profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

Menteşeli Pencere Sineklik Fiyatı

Menteşeli sineklik kullanımı son dönemlerde artış göstermiştir. Rahat montaj ve konforlu kullanım sunan menteşeli sineklik fiyatı ise  farklı nedenlere bağlı olarak değişmektedir. Bu nedenlerden bazıları modelleri, ölçüleri ve renkleri olmaktadır. Özellikle menteşeli sinekliklerin kasalı ve kasasız olması da fiyatlarda büyük etkendir. Kasalı menteşeli sineklikler daha kaliteli olmakla birlikte fiyat rakamları kasasız menteşeli sinekliğe göre daha fazladır. Her müşterinin bütçesine uygun kaliteli ve konforlu menteşeli sineklik modellerimiz bulunmaktadır.

Leave a comment

Call Now Button