Blog

pimapen sineklik

Pimapen Sineklik Fiyatları 

Pimapen sineklik fiyatları m2 cinsinden hesaplanmaktadır. Bu nedenle fiyatlarda farklı rakamlar söz konusu olabilmektedir. Ayrıca sinekliğin modeli ve sinekliğin sunduğu fonksiyonel özelliklerine göre de fiyat rakamlarında değişkenlikler olabilmektedir. Her bütçeye uygun olan sineklik fiyatları farklı unsurlara bağlıda değişmektedir. Bunlar ise şöyledir;

  • Sinekliğin boyutu; Her evde bulunan kapı ve pencere boyutu farklıdır. Çoğu evde bulunan pencere ve kapılar daha geniş yapıdayken çoğu dar ve uzun olabilmektedir. Bu nedenle uygulanan sinekliğin boyutu fiyatta değişikliğe sebep olabilmektedir.
  • Sinekliğin yapısı; Sineklik modellerinde kullanılan çoğu kasa; alüminyum, ahşap veya paslanmaz metalden oluşmaktadır. Aynı zamanda sinekliğin telleri de polyester ve fiberglas gibi pek çok çeşide ayrılmaktadır. Bu yapı özellikleri ise fiyatta farklılık oluşturmaktadır.

Başlıklar

Pimapen Sineklik Nedir?

Havaların ısınmasıyla sinekler ve diğer böcekler ortaya çıkmaya başlamıştır. Özellikle bahçeli evlerde oturan kişilerin dert yandığı fare, böcek, haşere ve sineklerin içeriye girmesini önlemek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birisi ise sineklik sistemleridir. Sineklik sistemleri canlılara zarar vermeden mekanın içerisine girmesini önlemektedir.

Sineklik sistemleri kapsamında bulunan pimapen sineklikler müşteriler tarafından merak konusu olmuştur. Peki pimapen sineklik nedir? Pimapen sineklikler, PVC yapılarından oluşan sinekliklerdir. Bu sineklik çeşitleri metal veya alüminyuma göre daha fazla tercih edilmektedir. Her kapı ve pencereye uyum sağlayan pimapen sineklikler ekonomik olarak avantaj müşterilere avantaj sağlamaktadır.

 

pvc sineklik tamiri

Pimapen Sineklikler Nasıl Takılır?

Yazın vazgeçilmez aparatı olan pimapen sineklikler havaların ısınmasıyla firmalardaki yerini almaya başlamıştır. Yaz nedeniyle ortaya çıkan sinekler mekan içerisine girince gün boyu ve gece boyu rahatsızlık vermektedir. Kişilerin yaşam kalitesini düşüren sineklerin mekana girmesini önleyen pimapen sineklikler ise ev sahiplerine konfor sağlamaktadır. Peki pimapen sineklikler nasıl takılır? Pimapen sinekleri takmak oldukça basit bir işlemdir. Pimapen sineklik kapsamında bulunan modellere göre montajda da farklılıklar söz konusu olabilmektedir.

En masrafsız ve kolay takma işlemine sahip olan pimapen menteşe yöntemi ise sık tercih edilmektedir. Bu yöntem ise şu şekilde uygulanmaktadır; sineklikler pimapen pencerelerin dış kısmına menteşe eşliğiyle tutturulmaktadır. Tutturulan bu menteşe sayesinde ise ev sahipleri dışarıya doğru sinekliği pencere gibi açabilmektedir.

Sineklik Fiyatları için yazımızı inceleyebilirsiniz https://otuz5.net/sineklik-fiyatlari

Diğer Sineklik Modelleri için yazımızı ziyaret edebilirsiniz https://otuz5.net/sineklik-sistemleri

Leave a comment

Call Now Button