Çatı Aktarma Ve Tamiri

Çatı Aktarma Ve Tamiri

Çatı Aktarma ve Tamiri İzmir

İzmir’de faaliyet gösteren firmamız Otuz5, çatı aktarma ve tamiri konusunda İzmir halkına en iyi şekilde hizmet vermektedir. Oldukça kapsamlı ve detaylı bir iş olan çatı aktarma ve tamiri, mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. O yüzden sizler de, eviniz için bir hayli önemli olan çatılarınızın bakım ve tamirini bizlere kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile müşterilerinin yüzünü her daim güldürmeyi başaran firmamız, Buca, Konak, Karşıyaka, Gaziemir, Bornova, Balçova ve yakınlarında hizmet vermektedir. Gelin şimdi, çatı aktarma konusunu daha detaylı şekilde ele alalım…

Servis Ücret
Çatı izolasyonu
Çatı tamiri
Çatı aktarma
Çatı Membran uygulama
Shingle Çatı

Çatıların pek çok işlevi bulunmaktadır. Onlardan biri de su yalıtımı sağlama durumudur. Kiremit çatı örtüleri, hem üzerinde gezilmesinden dolayı hem de hava şartlarından dolayı hasar almaktadır. Çatı, bu durumda da kendisinden istenen ve beklenen görevi yerine getirememektedir. Aslında böyle bir durumun meydana gelmesi, çatı döşemesinin ve çatı ana taşıyıcı elemanlarının suya maruz kalmasından dolayıdır. İşte, kiremit çatı örtülerinin eski olan performansına kavuşması hatta eskisinden daha da iyi olması adına yapılan uygulamalara da çatı aktarma uygulaması denmektedir.

İzmir halkına uzun yıllardır en güzel ve en kaliteli şekilde hizmet eden Otuz5, çatı aktarma tamiri konusunda da son derece iddialıdır. Peki, çatı aktarma nasıl yapılır? İşte o detaylar…

  • Öncelikle, kiremitlerin kontrolü yapılmaktadır. Böylece kırık olanlar tespit edilmekte, yeniden kullanılacak olanlar da birbirinden ayrılmaktadır.
  • Ardından eski olan su yalıtım örtüsü sökülmekte, polyester ve keçeli olan kiremit altı örtüsü serilmektedir. Ayrıca onun yerine, pürmüz kullanılarak membran yapıştırma uygulamasının yapılacağını da belirtmek isteriz.
  • Daha sonra, çatı taşıyıcılarının güçlendirilmesi hedeflenmektedir. Bu elemanlar kontrol edilmekte, hasarlı olanlar ise yenilerle değiştirilmektedir.
  • Şayet, çatıda gizli dere varsa havuzlama tekniği de kullanılmaktadır. Bu teknikle yalıtım yapılmakta, yağıştan meydana gelen suların da içeri bir şekilde sızması engellenmektedir. Çatıda var olan asma dereler, yenisiyle de değiştirilmektedir.
  • Baca kenarları veya da asansör kulesi gibi bölgelere membran uygulaması yapılmaktadır. Böylece suyun girmesi engellenmektedir.
  • En son olarak ise kiremit çatı kaplamalarının tadilatı yapılmaktadır. Son aşamada kiremitler teker teker kontrol edilmekte, kırılmış olan kiremitler de yenisiyle mutlaka değiştirilmektedir. Ancak hem bakım hem de kontrol aşamasında kiremitlere asla zarar verilmemesine de dikkat edilmelidir.

İzmir Çatı izolasyonu binalarımız için vazgeçilmez bir gereksinimdir. Otuz5.Net olarak su izolasyonu, ısı izolasyonu ve ses izolasyonu işlemlerini, deneyimli kadromuz ile çatı ve teraslarınıza uygulamaktayız.Membran çatı, çatı izolasyonu, yer izolasyonu, sürme izolasyon.

Çatı tamiratı, çatı ömrünün uzatılması ve deformasyona uğramış çatı elemanlarının değiştirilerek, görevini yerine getiremeyen sistemin tekrardan sağlıklı yapısına kavuşması için yapılmaktadır.

çatı aktarma, izmir çatı aktarma işleri

Çatı aktarma,Çatı tamiri veya Çatı izolasyonu işiniz mi var?

Otuz5.Net Sıfır çatı yapımı, aktarma ve onarım, çatı pencere sistemleri, yağmur dereleri, su izolasyonu, kiremit çatı, çatı ve teras izolasyonu, ısı izolasyonu, shingle çatı, eternit çatı kaplama, membran çatı, A dan Z ye komple çatı işleriniz profesyonel kadromuz ile başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Call Now Button