Cephe ve Kompozit Tamiri

Alüminyum Cephe ve Kompozit Tamir Servisi

Alüminyum kompozit cepheler şık tasarımları nedeniyle birçok binada kullanılıyor. Fakat dış etkenlere bağlı olarak bu tür kaplamalar cephe ve kompozit tamiri gerektirebilir. Binanın dış cephe görüntüsünü genellikle rüzgar ya da kazalar bozmaktadır. Özellikle yüksek maliyetlerle yaptırılan cephe ve kompozit levhalarının zarar görmesi can sıkıcı olabilir. Hatta bazı hasarlı kazalar sonucunda yeniden cephe tasarımı yaptırmak zorunda kalacağınızı düşünebilirsiniz. Ancak bu alanda tecrübeli bir ustayla çalışırsanız, tekrar yaptırmanıza gerek kalmaksızın, cephe ve kompozitinizi tamir ettirebilirsiniz ve binanızı ilk günkü cephe görüntüsüne geri döndürebilirsiniz.

Servis Ücret
Cephe cam değişimi Fiyat Al ₺
Cephe kanat makas değişimi Fiyat Al ₺
Kompozit levha değişimi Fiyat Al ₺
Cephe izolasyonu Fiyat Al ₺
Cephe kanat kapanmıyor Fiyat Al ₺

Yüksek bütçeler ayrılarak yapılan dış cephe kaplamaları sonrasında dış cephe görüntüsü bozuldu şikayeti görülebilmektedir. Dış cephe tasarımları belirli sebeplerle bozulabilir. Bu sebeplerden en önemlisi rüzgardır. Dış cephesi kaplanan bina rüzgarlı bir bölgedeyse cephe levhaları zamanla rüzgardan aşınabilir ve kötü bir görüntü ortaya çıkabilir. Ya da kaza sonucunda bina dışındaki levhalar zarar görebilir.

Bütün bu zararlar, sebebi ne olursa olsun profesyonel firmalar tarafından yapılan cephe ve kompozit tamiri ile onarılabilmektedir.

Alüminyum dayanıklı bir malzeme olmasına rağmen belirli sebeplerle zarar görebilir. Alüminyum maddesinden yapılan kompozit paneller, özellikle doğa olaylarından etkilenebilmektedir. Ancak bu noktada alüminyum kompozit panel kullanan kişilerin şanslı olduğu söylenebilir, çünkü alüminyum panellerin bir özelliği de kolaylıkla tamir edilebilmeleridir. Bozuk cephe kusurlarını örten alüminyum panellerin cephe ve kompozit tamiri maliyetleri diğer cephe elemanlarına göre daha düşüktür. Ayrıca bu paneller binaya ekstra yük getirmez. Alüminyum kompozit panellerin bakım ve temizliği kolaydır.

Paslanmadığı için ve kolay temizlendiği için sıklıkla tercih edilen alüminyum kompozit panellerin bir özelliği de cephe ve kompozit tamiri fiyatlarının uygunluğudur. Çevreye zarar vermeyen bu paneller, diğer dış cephe elemanlarına göre çok daha uygun maliyetlerle tamir edilebilir. Bazı kişiler cephe ve kompozit tamirinin yapım maliyeti kadar yüksek olabileceğini düşünebilir. Fakat alüminyum ürünlerde cephe ve kompozit tamiri masrafları bazı durumlarda çok daha uygun olabilmektedir.

Alüminyum Cephe Kompozit Giydirme Sistemleri Tamir Servisi

Her türlü alüminyum cephe kompozit kaplama ile alakalı tamir işleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

  • Kırılan cephe camlarınızı değiştiriyoruz ve Cephe camına film uygulayabiliyoruz.
  • Cephe camınız eğer sabit ise açılır cephe camı haline getirebiliyoruz.
  • Cepheniz, Kompozit kapamanız su ve rüzgar alıyor ise cephe izolasyonu yapıyoruz.
  • Çizilmiş, Delinmiş ve Darbe almış değişmesini istediğiniz kompozit kapamalarınızın tadilatını yapmaktayız ebat, kat ve adet önemli değildir.

Dış Cephe Kapama Sistemleri

Cephe Makas-ayarı, Cephe İzolasyonu, Cephe cam-değişimi, Cephe cam-islemesi, kompozit-levha-tamiri, kompozit onarımı ve tamiri, cephe yenilemesi, cephe sökme takma işlemi, cephe kol ayarı, cephe kanat-ayarı, cephe tamiri, cephe makas ince ayarı, ve daha fazla tadilat işini Otuz5.Net profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.

  • Dış Cephe cam değişimi ve tamiratını profesyonel ekibimiz ile yapmaktayız.
  • Adet veya ebat önemli değildir. Alikobant & Alüminyum Kompozit Levha Tamiri

Çizik, Delik , Darbe almış yada değişimi istenen cephe tamiri yapmaktayız ebat ve kat önemli değildir.

Cam veya Kompozit Cephe İzolasyonu


Cephenizdeki su sorularını nötür cephe silikonu ile çözümlüyoruz.

Cephe Makası ekleme ve Tamiri


Cephe makası tamiri ayarı ve yenilemesi yapmaktayız.
Ayarsız makaslar ciddi yalıtım sıkıntısı yapar.

Cephe Aksesuarları
Cephe sistemleri aksesuar ve işçilik seçenekli hizmet sağlamaktayız.

Müşteri odaklı teknik çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

 

Neden iddialıyız :Biz işimizi iyi biliyor ve iyi çalışıyoruz insan kaynaklarımız sürekli arge yapıyor müşteri taleplerini ustalarımız aracılığı ve birebir görüşmelerle inceliyor ve varsa eksiğimiz düzeltiyoruz. Bizi tercih etmiş tüm müşterilerimiz müşteri takip programımıza kaydediyor iş sonrası hizmeti daima sağlamak istiyoruz blok notla müşteri bilgilerini çöpe atan , çalışma yapılan yerde ne yapıldığını unutan geçici olarak bu işi yapan ,ek gelir için çalışan usta veya ekip bizde bulamazsınız işimizi bilerek ,severek yapıyoruz gelişmek istiyor gelişiyor ve iyi değil en iyi olma hedefi ile ilerliyoruz ilginize teşekkür ederiz.

 

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.

Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

Call Now Button