Alüminyum Kapı ve Pencere Tamiri

İzmir Alüminyum Kapı ve Pencere Tamir Servisi

Konak, Buca, Balçova, Narlıdere, Bornova, Karabağlar, Gaziemir Alüminyum Kapı Pencere Tamiri

Teknolojinin ilerlemesi ve gündelik hayatımızda kullandığımız ürünlerin gelişimi ile birlikte hayatımıza giren birçok yenilikten birisi de alüminyumun kapı ve pencerelerde kullanılmasıdır. Son zamanlarda alüminyumun kapı ve pencerelerin evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanıldığını görmekteyiz. Metresi altı metre olan değişik alüminyumların kesilip işlendiği ve kesilip işlenen bu profillerin cam ve kapılarda kullanılması sonucunda alüminyum kapı ve pencere ortaya çıkmaktadır. Yalıtım olarak da ısı yalıtımlı olan ve olmayan olarak ayrılmaktadır.

Alüminyum kapı ve pencereler sıklıkla kullanıldığı için alüminyum kapı ve pencere tamiri sektörü de gelişim göstermiştir. Evlerde ve iş yerlerinde kullanılan alüminyum kapı ve camların daha sağlıklı olması ve uzun ömürlü olması (Alüminyum 40 yıl, PVC 25 yıl ömür biçilmekte), kırılmasının zor olması ve iklim koşullarından daha az etkilenmesi, daha dayanıklı olması ve geri dönüşümünün bulunması, temizliğinin daha kolay olması artı yönlerini oluşturmaktadır. Ancak fiyat olarak pahalı olduğunu düşündüğünüz alüminyum pencere ve kapının kullanılması sonrasında karşılaşacağınız sorunun çözümü alüminyum kapı ve pencere tamiri yazımızda saklıdır.

services page layout2
alüminyum kapı tamiri (2)
alüminyum kapı tamiri

İzmir Alüminyum Pencere Tamiri

Alüminyum her ne kadar günlük hayatta çok fazla kullanılsa da alüminyum pencerelerin tamiri ayrı bir uzmanlık alanıdır. Hem hafif olan hem de yüksek dayanım gösteren alüminyum maddesinden yapılan pencerenizde pimapen pencerelerden farklı sorunlar meydana gelebilir. Bu nedenle alüminyum kapı ve pencere tamiri sadece bu alanda çalışan ustalara yaptırılmalıdır. Özellikle yalıtım özelliği için alüminyum kullanılan pencerelerde, kullanılan maddeden kaynaklanan farklı sorunlar meydana gelebilir.

İzmir Alüminyum Kapı Tamiri

Alüminyum kapı ve pencerelerin tamirinin yapılması sağlıklı bir şekilde yapılması için yaşanan sorunlara baktığımızda en sık karşılaşılan sorunların kapı ve pencerenin kızaklarının bozulması, kapı kollarında yaşanan sorunlar, ses ve ısı yalıtımda kaynaklanan sorunlar, kapı ve kilit değişimi, doğrama değişimi olarak ortaya çıkmaktadır.

Isı ve ses yalıtımında yaşanan sorunların çözümü konusunda fitillerin değişimi önem arz etmektedir. Alüminyum kapı ve pencere tamirinde fitillerin değişimi ile birlikte yaşanılan alanda ısı ve ses yalıtımı konusunda meydana gelen değişim, herkes tarafından fark edilebilen bir değişim olmaktadır.

Karşıyaka, Karabağlar, Buca, Konak, Gaziemir, Balçova, Narlıdere, Bornova, Bayraklı,Çiğli, Menderes, Torbalı, gibi ilçelerde alsancak, üçkuyular, hatay, manavkuyu, özkanlar, bozyaka gibi semtler de alimunyum kapı pencere tamiri servis hizmetini sizlere en iyi teknik servis kalitesinde sunmaktayız.

 • Alüminyum pencere fitil değişimi
 • Alüminyum Kapı mekanizma değişimi
 • Alüminyum Pencere kol değişimi
 • Alüminyum kapı ayarı
 • Alüminyum pencerem su alıyor
 • Alüminyum kapım kapanmıyor

Alüminyum Kapı ve Pencere Tamiri

FİYAT AL ₺

 • İzmir Alüminyum doğrama tamiri
 • Alüminyum Pencere ve Kapı Bakımı
Otuz5.Net

Alüminyum Kapı ve Pencere Tamiri

FİYAT AL ₺

 • İzmir Alüminyum kapı fitil değişimi
 • Alüminyum bina giriş kapısı kapanmıyor
Otuz5.Net

Alüminyum Kapı ve Pencere Tamiri

FİYAT AL ₺

 • Alüminyum pencere üsten açılıma çevirme
 • İzmir Alüminyum pencere kol değişimi
Otuz5.Net

Alüminyum Kapı ve Pencere Tamiri

FİYAT AL ₺

 • Alüminyum kapı ve pencere rüzgar alıyor
 • Alüminyum pencere ve kapım su alıyor
Otuz5.Net

Alüminyum Doğrama, Pencere ve Kapı Tamir Servisi

İzmir ve çevresinde Otuz5.Net olarak  Bina giriş kapılarınızın arızaları,Alüminyum pencere ve kapılarınızın arızaları onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button