Otomatik Kepenk Tamir Servisi

Otomatik Kepenk Tamir Servisi

Hayatımızı kolaylaştırmak ve daha güvenilir bir hayat oluşturmak amacıyla pencerelere ve kapılara kepenk sistemi kurulmakta olup bu sistemin türleri motorlu, elektrikli, manuel olmak üzere kapı, pencere ve garaj kapısından kullanılmaktadır. Yaşadığımız evlerde kullanmakla birlikte yaygınlaşan güvenlik sorunu endişesi nedeniyle iş yerleri ve garaj kapılarında da kepenkler kullanılmaktadır. Yaşadığınız evin penceresi, garajınızın kapısı veya işyeri sahibi iseniz iş yerinizin kapısı için kepenk almaya karar verirseniz çeşitli firmalar ile görüşebilir, konunun uzmanlarından bilgi alabilir, isteğiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kepenk satın alabilirsiniz. Mevcut kullandığınız kepenk ile ilgili bir sorun varsa kepenk tamiri için bizimle iletişime geçiniz.

Mevcut kullandığınız kepenkle ilgili bazı sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Otomatik kepenk açılmıyor, otomatik kepenk kapanmıyor ve otomatik kepenk yarıda kalıyor gibi problemler en çok karşılaşılan problemlerdir.

Servis Ücret
Kepenk Bakımı
Lamel Değişimi
Motor Değişimi
Askı Değişimi
Kumanda Değişimi

En çok yaşanan otomatik kepenk arızalarından bir tanesi otomatik kepenk açılmıyor sorunudur. Bu sorunla karşılaşılırsa öncelikle kepengin kumanda pili kontrol edilmelidir. Herhangi bir güç kaynağınız yoksa elektrik kesintisi yaşanıp yaşanmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer elektrikle ilgili de bir sorun yoksa kepenk tamiri için bizimle iletişime geçiniz.

Eğer otomatik kepenk kapanmıyorsa tıpkı otomatik kepenk açılmıyor arızası gibi, kepenk tamiri öncesi gerekli kontrolleri yapmanız gerekir. Bazen arıza olmadığı halde bir arıza olduğundan şüphe edebilirsiniz. Eğer otomatik kepenginizin arıza yaptığına inanıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğer otomatik kepenk yarıda kalıyorsa kepenginizde kesinlikle bir arıza söz konusudur. Doğrudan kepenk tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz kontrollerle birlikte elektrik devrelerinden anlıyorsanız kepengin devresini kontrol edebilirsiniz. Elektrik devresinde de bir sorun yok ise otomatik kepenk motorunuzda arıza olabileceği, yayların ve yay taslarında sorunlar olabileceği göz önünde bulundurulduğunda yetkili kepenk servisi tamirini arayınız ve sorununun nitelikli bir şekilde çözümünü sağlayınız. Yetkili kepenk tamiri servisini aramanız sorunun daha hızlı ve nitelikli çözümü konusunda önem arz etmekte olup otomatik kepenginizin daha uzun ömürlü olmasında katkı sağlayacaktır. Manuel kepenk arızasında ise en sık karşılaşılan sorunlar ise kordonun kopması ve kepengin yerinden çıkmasıdır. Kepengin yerinden çıkması halinden kepenkler tarafınızca da kolayca yerine takılır ancak kordon kopması daha teknik bir ayrıntı olmasından dolayı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İhtiyacınız doğrultusunda aldığınız kepenklerin garantisi devam ediyor ise aldığınız bayi ile iletişime geçmeli ve kepenginizin tamiri için randevu ayarlamanız gerekmektedir. Şayet kullanım hatası bayi tarafından tespit edilirse tarafınızdan ücret talep edilebilmekte olup ürün ile ilgili sorunların tamirinde ise tarafınızdan ücret talep edilmeyecektir. Kepenginizin garantisi devam etmiyorsa bizimle iletişime geçebilir, telefon ile ön bilgi alabilir ve randevu ayarlayabilirsiniz. Randevu sonrasında kepenk tamiri servisi yetkilileri kepengin hatasını tespit edip yaşanan sorunun çözümü için belirleyecekleri ücreti tarafınıza beyan edecek, ayrıca işin süresine, tamiri yapan kişilerin sayısına, yetkili servisinin kepengin bulunduğu adres ile arasındaki mesafeye göre de kepenk tamiri için ücretlerde tarifelendirme yapılacaktır.

Otomatik Kepenk Tamir Servisine mi İhtiyacınız Var ?

Siz değerli müşterilerimizin sorunlarına hızlı şekilde çözüm üretip uygun fiyat garantisi ile işinizi üstleniyor ve teslim ediyoruz.