Blog

stor pencere sinekliği

Stor Pencere Sinekliği

Stor pencere sinekliği teras camları, balkon camları ve bahçe katı pencerelerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Kendi kutusu içerisinde toplanan stor sineklik yer kaplamamaktadır. Bu sayede dar alanlarda avantaj sağlamaktadır. Ferfoje, panjur, korkuluk, panjur gibi pencere önünde bulunan engeller nedeniyle klasik sineklikleri kullanılmamaktadır. Ancak bu gibi durumlarda alternatif olarak stor sineklik kullanılabilmektedir.

Pencerelerde rahatlık ve konfor sağlayan bu sineklik modeli kapılarda da kullanılmaktadır. Özellikle bahçe kapılarında ve teras kapılarda sıklıkla kullanılan stor kapı sinekliği yaylı fren sistemi dahilinde çalışmaktadır. Ağırsa bulunan alt kilitler açıldıktan sonra stor sineklik yukarıya doğru yavaşça açılmaktadır. Yukarıya doğru açılan tül fiberglas ile üretilmektedir.

Stor sineklik tülü kapandığında alüminyum kutu tülü gizler. Aynı zamanda alüminyum kutu içerisinde stor sinekliğin çalışmasını sağlayan boruda gizlenmektedir. Kaliteli materyallerden üretilen stor pencere sineklik modellerimizin bulunduğu İzmir stor sineklik firmamız; Buca, Konak, Balçova ve Bornova bölgelerinde hizmet vermektedir.

Başlıklar

Stor Pencere Sinekliği Tamiri

Pencereler evin önemli bölümlerindendir. Gün içerisinde evi havalandırmak istenildiğinde pencereler kullanılmaktadır. Yaz aylarında ise sineklerin, böceklerin ve diğer haşerelerin pencere içerisinden evlere girmesi ev sahiplerini rahatsız etmektedir. Yaz aylarında pencerelerini rahatça açmak isteyen ev sahipleri stor pencere sineklik modellerini tercih etmektedir.

Fakat sineklikte bulunan tüller deforme olabilmekte ve tamir istemektedir. Stor pencere sinekliği tül değişimi evde basitçe yapılabilmektedir. Tüllerin deforme olmasını yanı sıra, stor sinekliklerde bulunan borularda zaman içerisinde arızalar oluşmaktadır. Bu arızaları gideren stor pencere sinekliği tamiri alanında hizmet veren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar sinekliğinizde oluşan arızaları profesyonel kişiler tarafından basit bir şekilde gidermektedir.

Stor Sineklik Fiyatları

Kalitesiyle, şık görünümüyle ve rahat kullanımıyla kullanıcıların dikkatini çeken stor sineklik modelleri hakkında sıklıkla sorular sorulmaktadır. Bu soruların başında ise stor sineklik fiyatları yer almaktadır. Ancak stor sineklik modelini satan firmaya, sinekliğin kendine has olan özelliklerine, rengi, ölçüsü, modeli ve ebadı gibi pek çok unsura göre fiyat rakamlarında farklılıklar oluşmaktadır. Özellikle yatay ve dikey stor sineklik fiyat rakamları arasında farklılıklar söz konusudur.

 

Leave a comment

Call Now Button