Blog

stor sineklik fiyatları

Stor Sineklik Fiyatları 

Stor sineklik fiyatları diğer sineklik modellerine oranla daha fazladır. Çünkü diğer sinekliklere oranla daha kaliteli yapıya sahiptir. Fakat stor modellerinin kendi aralarında fiyatlarında da değişiklik söz konusu olabilmektedir. En ve boya göre belirlenen fiyat rakamları pek çok şeye göre de değişebilmektedir.

Bunlardan bazıları ise; stor sinekliğin boru yapısı, stor sinekliğin ebadı, rengi, üretilirken kullanıldığı malzemenin kalitesi gibidir. Ayrıca stor sinekliklerin çerçeve kısımlarında ahşap, pimapen, alüminyum ve paslanmaz metal gibi farklı materyaller kullanılmaktadır. Bu materyallerin kalitesine ve biçiminde göre de fiyatlarda değişkenlik olmaktadır.

Başlıklar

stor sinekilk modelleri 1

Stor Sineklik Nedir?

Sineklik modelleri arasındaki en kaliteli ve en fazla kullanılan stor sineklikler kullanıcılar tarafından ilgi odağı olmuştur. Peki stor sineklik nedir? Stor sinekliler, böceklerin, sineklerin ve haşerelerin içeriye girmesini engelleyen sistemdir. Bu rahatsız edici böcekleri engellerken mekânın hava sirkülasyonunu da sağlayan sineklik şık bir tasarıma sahiptir. Öyle ki çoğu kullanıcı sadece tasarımı için bile satın alabilmektedir.

Stor sinekliklerin üst kısmında alüminyum bir kutu bulunmaktadır. Kutunun içerisine gizlenen bir adet yay sistemi ve boru bulunmaktadır. Yay sistemi kullanıcı tarafından kullanılmaya başladığında gerilerek sineklik tülünü aşağıya veya yukarıya doğru hareket etmesini sağlar. Stor sineklikler hem kapılarda hem de pencerelerde kullanılabilmektedir.

Pencerelerde tercih edilen stor sineklikler genellikle dar ve dikey bir tasarıma sahiptir. Fakat kapı önünde kullanılan stor sineklikler yatay ve geniş bir tasarıma sahiptir. Stor modellerinde farklı yay sistemleri bulunmaktadır. Bu yay frenleme sistemleri müşterinin isteğine bağlı olarak mekanlara monte edilmektedir. Dar alanlarda, villalarda, evlerde, ofislerde ve dükkanlarda kullanılabilmektedir.

 

Stor Sinekliğin Çeşitleri

Şık tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken stor sineklikler son dönemlerde klasik sineklik modellerine oranla daha çok kullanılmaktadır. Neredeyse her villa ve dükkanlarda gördüğümüz sineklik modelleri kaliteli bir sisteme sahiptir. Düzenek olarak en kullanışlı ve konforlu olan stor sinekliklerin pek çok modeli bulunmaktadır. Stor sineklik modelleri;

  • Kapı Stor Sineklik Modelleri; Kapı için üretilen bu sineklik modellerinin ebatı diğer sineklik modellerine göre daha fazladır. Yatay şekilde ve geniş tasarıma sahiptir. Kapılara ise köşelerinde bulunan plastik takoz eşliğinde monte edilmektedir. Alan kaplamayan kapı stor sinekliklerin kullanım alanları ise; balkon kapıları, bahçe kapıları ve evin dış kapısıdır. Temizlenmesi oldukça kolay olan kapı stor sinekliklerin kullanımı da oldukça basittir. Genellikle pimapen, ahşap, ve alüminyum malzemesiyle üretilen bu sineklik modelleri her kapıya uyum sağlamaktalar.
  • Duble Stor Sineklik Modelleri; İki kanatlı hareket sistemine sahip olan duble stor sineklikler geniş ve yüksek alanlara uygulanmaktadır. Rahat bir kullanıma sahip olan duble sineklik modelleri kullanıcılara konfor sağlamaktadır. Büyük ebatlı kapı ve pencerelere uygulanmaktadır. Her iki kanat mıknatıs sistemi ile birbirine bağlanmaktadır. Alüminyumdan üretilen duble sineklik modelleri her hava koşuluna uygun olarak tasarlanmıştır. Yan ray sistemi mevcuttur. Pek çok renk çeşidine sahip olan bu sineklik modeli her yapıda kapı ve pencerelere uyum sağlamaktadır.
  • Pencere Stor Sineklik Modelleri; Pencerelerde adeta stor perde görüntüsü sağlayan stor sineklikleri hemen hemen her evin camında görebilirsiniz. Tülleri fiberglas ile üretilen pencere sineklik modeli yağmur ve kara dayanıklıdır. Genellikle PVC, ahşap ve alüminyum çerçevesine sahip olan pencere stor sineklikler kendiyle uyumlu olan camlara uygulanmaktadır. Dikey ve dar tasarıma sahiptir. Pencere temizliğinde zorluk oluşturmamaktadır.

Sineklik Fiyatları için yazımızı inceleyebilirsiniz https://otuz5.net/sineklik-fiyatlari

Diğer Sineklik Modelleri için yazımızı ziyaret edebilirsiniz https://otuz5.net/sineklik-sistemleri

Leave a comment

Call Now Button