Blog

Panjur ve Kepenk Tamir Servisi İzmir

Profesyonel tamir ve bakım konusunda İzmir’de faaliyet gösteren firmamız Otuz5, panjur ve kepenk tamir servisi alanında da çok önemli işler yapmaktadır. Buca, Konak, Karşıyaka, Gaziemir, Bornova, Balçova ve yakınlarında bulunan kişilere ulaşmayı hedefleyen firmamız, her daim en doğru, en iyi, en hızlı ve en önemlisi de en kaliteli işlerle adından söz ettirmektedir. Sizin de önceliğiniz her zaman kaliteden yanaysa bizlerle anında ve en kolay şekilde irtibata geçebilirsiniz.

Peki, neden panjur ve kepenk taktırılmalı? İşte sorumuzun o cevabıyla sizleri baş başa bırakıyoruz…

Panjur özellikleri

Metal, plastik ya da ahşaptan yapılmış olan pencere üzerinde takılabilen pencereyi tüm dış etkenlerden korumak için tasarlanmış çift kanatlı düzeneklere panjur denmektedir. Gelin şimdi, panjurun birbirinden önemli özelliklerine şöyle bir göz atalım…

 • Panjur kullanan kişiler, dışarıdakileri görse dahi kendisi dışarıdakiler tarafından görünmemektedir. Yani panjurlar, adeta bir film özelliği taşımaktadır.
 • Açılır ve kapanır özelliğe sahiptir. Ayrıca, panjur bakımı ve tamiri de bizler için son derece kolaydır.
 • Panjurun kapatılmasıyla dışarıdan gelebilecek olan ses ve gürültü de duyulmamış oluyor. Yani panjurların özellikleri arasında, ses yalıtımı sağlaması da bulunmaktadır.
 • Aynı zamanda panjurlar, ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Kış aylarında pencereden kar,  buz ya da soğuk havanın girmesini de engellemektedir. Yaz aylarında ise evin çok daha serin ve ferah olmasını sağlamaktadır.
 • Panjur sistemleri, pencerenin açık bırakılıp evden dışarı çıkılmasına da olanak sağlamaktadır. Dışarıdaki kişiler, pencerenin açık olduğunu da panjur sayesinde anlamamaktadır. Panjurlar, pencereden hem daha güvenli hem de bir hayli sağlamdır.

Kepenk özellikleri

 • Kepenkler de tıpkı panjurlar gibi oldukça önemlidir. Kepenklerin en önemli avantajı, oldukça uzun ömürlü olmasıdır.
 • Kepenkler son derece dayanıklı bir yapıya da sahiptir.
 • İstenen renk ve boyutta da tasarlanabilmektedir.
 • Kullanımı da son derece kolaydır.
 • Kepenk bakımı da bir hayli basittir.
 • Kepenk sistemi, güvenliği de en üst seviyeye taşımaktadır.
 • Otomatik kepenkler hızlı ve pratik bir kullanım da sağlamaktadır.
 • Hırsızlık gibi olaylara karşı da korunaklıdır.

Sektörün önde gelen firmaları arasına adını altın harflerle yazdıran firmamız Otuz5, yakaladığı önemli başarılarla her daim takdir edilmektedir. Sizler de panjur ve kepenk tamiri servisi konusunda uzman bir ekiple çalışmak isterseniz, kapımızı istediğiniz zaman kolayca çalabilirsiniz.

Otuz5 ile iletişime geçmek için yapmanız gereken şey ise oldukça basit. Bize 0555 188 52 00 numaralı telefondan anında ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca, bizlerle mail yoluyla da en rahat şekilde iletişime geçebilirsiniz. Bunun için [email protected] mail adresimize yazmanız yeterli olacaktır.

Yukarıda vermiş olduğumuz iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilir, panjur ve kepenk fiyatları konusunda da detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlar, genellikle değişkenlik göstermektedir. Sizlere en uygun fiyatı verebilmemiz için, ayrıca sizler için en uygun ödeme planını da oluşturabilmemiz için bizimle en kısa süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Leave a comment

Call Now Button