Blog

pileli pencere sinekliği

Pileli Pencere Sinekliği 

Pileli pencere sinekliği sineklik modelleri arasında en çok tercih edilen türlerdendir. Hem işlevselliğiyle hem de estetik görünümüyle ev sahiplerinin dikkatini çeken pileli sinekliğin diğer adı “plise sinekliktir.” Tül malzemeyle dikilip elde edilen bu ürün kapılarda ve pencerelerde kullanılmaktadır. Kolay temizleyebilme özelliğiyle kullanıcılara basit kullanım sunmaktadır. Yaz aylarında ya da mevsim geçişlerinde dış mekanlardan, iç mekanlara sinek, böcek ve rahatsız edici diğer haşereler girebilmektedir.

 

İç mekânda bulunan kişiler ise bu durumdan rahatsız oldukları ve bu durumu önlemek amacıyla pileli pencere sinekliği kullanmaktadır. Pileli sineklikler sık ve ince tülleriyle içeriye böceklerin girmesini önlemektedir. Aynı zamanda havadaki büyük partiküllerinde iç mekâna girmesini önlemektedir. Pileli sineklikler evlerde, ofislerde, bahçelerde, pencerelerde ve kapılarda üstün koruyucu özellik sunmaktadır. Sağlam ve dayanıklı yapılarıyla 7 ile 10 sene arası kullanılabilme özelliği bulunmaktadır. Kaliteli ve şık tasarımlara sahip pileli sineklik ürünlerimiz uzun ömürlü ve dayanıklı yapılardadır.

 

Başlıklar

Pileli Pencere Sinekliği Tamiri

Katlanır sineklik ya da akordiyon sineklik gibi sıfatları bulunan bu sineklikler özellikle bahçe kapıları için çok fazla talep görmektedir. Uzun ömürlü oluşu ve kullanımı basit oluşu insanların dikkatini çekmekte ve şık tasarımıyla beğeni kazanmaktadır. Pileli pencere sinekliği uzun bir süre kullanılması halinde tamir gerektirmektedir.

Pileli sinekliklerde tamir gerektiren arızalar ise genellikle; sinekliğin ipinin kopması, pileli sinekliğin telinin (yırtılması/deforme olması) zarar görmesi, tekerinin bozulması gibidir. Fakat kullanıcıların en sık karşılaştığı durum ise tülün deforme olması ya da zarar görmesidir. Tülün yırtılması durumunda ise profesyonel kişiler tarafından pileli sineklik tül değişimi işlemi yapılmalıdır.

Diğer arızaların oluşması durumunda kullanıcılar pileli pencere sinekliği tamiri konusunda araştırmalar yapmaktadır. Oluşan arızaların tamirini gerçekleştiren pek çok firma bulunmaktadır. Kullanıcılar evde tamir gerçekleştirmemelidir, aksi halde sineklikte daha büyük arızalar oluşabilmektedir.

 

Pileli Sineklik Fiyatları

Kullanışlı bir deneyim vadeden pileli sineklik modelleri işlevselliğiyle ön plana çıkmaktadır. Sağlam bir tülden elde edilen pileli sineklik modellerini sunduğumuz hizmet bölgeleri; Buca, Bornova, Balçova ve Konak’tır. Kaliteli ürünümüz olan pileli sineklik fiyatları her bütçeye uygundur.

 

Leave a comment

Call Now Button