Blog

Pileli Sineklik Fiyatları 2022

Pileli Sineklik Fiyatları 2022 yılında bir önceki yıla göre yükseliş göstermiş durumdadır her şey gibi. Pileli pencere Sinekliği fiyatı ortalama 350 tl den başlamaktadır. Plise Sineklik pek çok alanda kullanılan bir sineklik türüdür. Bir diğer adı ile piliseli sineklik olarak bilinir. Gayet hoş bir ürün olan pileli sineklik piliseli tülden üretildiği için bu ismi almıştır. Dekoratif amaçlı kullanıldığı için kullanım alanlarında çık bir görünüm sağlar. Sinek ve haşere gibi zararlı callıları ortamdan uzak tutarken aynı zamanda estetik görünüşü de olumlu etkiler.

 

Pileli sineklik, isminden de anlaşılacağı gibi pile şeklinde görünen ve piliseli tülden üretilir bir çeşit sinekliktir. Dünya genelinde sıkça kullanılan bir sineklik türüdür ve her türlü ortama ayak uydurur. Balkon ve bahçe kapılarında kullanıldığı gibi oda pencerelerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Düz sineklik modellerinin yetersiz kaldığı alanlarda pileli sineklik modellerine yönelmek daha iyidir. Çünkü pileli sinekliğin tülü daha kalın ve seyrek dokunmuş olduğundan dayanıklılık süresi de daha uzundur.

Diğer sineklik modellerine göre daha ekonomik olan pileli sineklik modelleri kullanım açısından da kurulum açısından da rahatlık sağlar. Sürgülü bir yapıya sahiptirler ve sürgüsü istenildiği kadar açılır. Aynı zamanda kapıların ve pencerelerin açılmasına engel olmaz ve ortamı havalandırmak mümkündür. Pilenin dokunma sıklığına göre açık ve koyu renkler tercih edilebilir. Pile oranına ve ölçüsüne kullanıcı karar verebilir ve doğru model tercih edilirse uzun ömürlü olarak kullanılabilir.

 

Başlıklar

Pileli Sineklik Fiyatları

 

Pileli sineklik fiyatları ürünün pile sıklığına göre, rengine göre, metrekaresine ve kalitesine göre farklılık gösterir. Pile sıklığı ve metrekare arttıkça ürünün fiyatı artış gösterir. Bu nedenle öncelikle bu kriterler belirlenerek güvenilir firmalardan ürünü temin etmek daha doğru olur. Ancak oldukça çeşitli bir ürün olduğu için ve ekonomik düzeylerde satışa sunulduğu için bütçenize uygun pileli sineklik bulabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ölçüyü doğru almaktır aksi taktirde sinekliği kullanmanız mümkün olmaz.

 

Pileli Sineklik Montajı

 

Pileli sinekliğin kullanımının basit olduğu gibi montajı da oldukça basittir. Ürün üzerinde yer alan dişlerden pencerenin sineklik bölmelerine vidalama yapılarak monte edilir. Birçok kişi kendi başına ürünün montajını yapabilir fakat işini bilen ustalardan yardım almak da ayrı bir seçenektir. Ürünün temizliği de son derece basittir. Sinekliği kolayca yerinden çıkarıp sünger ve su yardımıyla temizleyerek tekrar yerine takabilirsiniz. Rüzgara karşı oldukça dayanıklıdır uçmaz ve dikkatli kullanıldığı taktirde dişlerinden gevşeme ya da kırılma yapmaz.

Pileli Sineklik Fiyatları
Pileli Sineklik Fiyatları 2022

Eğer evinizin balkon kapısına ya da camlarına sineklik taktırmayı düşünüyorsanız tercihinizi pileli sineklikten yana kullanabilirsiniz. Böylece uzun müddet tekrar sineklik masrafına girmeyecek ve ideal bir sinekliğe sahip olmuş olacaksınız. Ürün çeşitliliği fazla olduğu için camlarınıza ve kapılarınıza uygun pileli sineklik bulmak zor olmayacaktır. Siz de güvenilir firmalardan havadar bir ev ve daha sağlıklı bir yaşam için pileli sineklik satın alabilirsiniz.

Üretimimiz olan diğer Sineklik modellerini incelemek için sayfamızı https://otuz5.net/sineklik-sistemleri ziyaret edin. Sineklik Fiyatları için bizimle irtibata geçip ölçülerinize göre fiyat alabilirsiniz.

Leave a comment

Call Now Button