Blog

Volkswagen Surgulu Balkon Kapisi

Sürgülü Balkon Kapısı ve Fiyatları

Sürgülü balkon kapısı pimapen ve alüminyum doğrama olarak üretimi yapılmaktadır. Tercihinize göre istediğinizi Pimapen Sürgülü (Sürme) Kapı veya alüminyum olarak yaptırmanız mümkündür. Kendi arasında üç modeli olan bu kapının beyaz, altınmeşe, fındık, maun, antrasit, ceviz ve özel renkleri mevcuttur.

Başlıklar

Sürgülü Balkon Kapısı Modelleri

Volkswagen Sürgülü Kapı, Sürme Pimapen Kapı ve Hebeşibe olmak üzere üç çeşittir. Sürme balkon kapısında fiyat olarak en makul olanı ve yaygın bir şekilde kullanılan Sürme Pimapen Kapıdır. Bunun yanında en pahalı sürgülü kapı olarak Hebeşibe ve Volkswagen Pvc kapı yer almaktadır  kullanım alanları villa ofis ve lüks mekanlardır.

Sürgülü pimapen balkon kapısı kolu standart pencere koludur, Eğer ikili açılır ise bir tanesinde gizli gömme kol kullanılmaktadır. Volkswagen pimapen kapı kolu mekanizmasına göre değişmektedir otomatik ve yarı otomatik olarak iki çeşidi bulunmaktadır. Hebeschiebe sürgülü kapının kendine has kolu vardır kaldır sür mantığı ile çalışır, Kolu yukarı kaldırdığınızda sürebilir indirdiğinizde kapı kapanır.

Sürgülü Balkon Kapısı Yalıtım İzolasyon

İzolasyon yönünden en iyi sürgülü balkon kapıları volkswagen ve Hebeschiebe pimapen kapı sistemleridir. Isı, su ve ses yalıtımını çok iyi sağlarlar kullanım kolaylığı sürgülü kapıya göre biraz zordur. İzmir de nerede ise her evde görebileceğiniz bu balkon  fransız kapılarında ısı ve ses yalıtımı yok diyebiliriz. Evinde Sürme balkon kapısı olanların en büyük şikayeti rüzgarı ve sesi içeri almasıdır. Alt ve üst kanaldaki aralıklardan, kıl fitil den ve orta birleşimden rüzgarı rahat bir şekilde geçirebilir. Bu sistemi kullanmanın basit olması ve fiyatının diğer sürgülü kapılara göre ideal olması müşterilerin yani siz değerli kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kış aylarında pişmanlıklar yaşanabilir salonunuzda iki adet bu kapıdan var ise evinizi ısıtmanız biraz zor olacaktır. Sürgülü Balkon Kapısı Mekanizması sadece kanadın önünde uzun çubuk yani ispanyolet vardır, Sürgülü Balkon Kapı Rayı üstünde yürüyen tekerler sayesinde kanat sağa sola sürülebilir.

Sürgülü (Sürme) Balkon Kapısı Fiyatları

Pimapen Sürgülü balkon kapı fiyatları uygulanacak model, ölçü ve renge göre değişmektedir. En ucuz balkon kapısı beyaz renk sürgülü sistemdir farklı renk seçeneklerinde %20 fiyat farkı vardır. İzmir gibi sıcak bir bölgede yaşıyor iseniz bu kapının fiyatına göre performansı iyidir tercih edebilirsiniz. Soğuk havanın ve sesin fazla olduğu bölgelerde tercih etmeniz gereken pimapen volkswagen kapı olmalıdır tabi fiyatı diğerine göre %30-40 fark edecektir. Hebeschiebe Kapı fiyatları ise en ucuzu ile arasında %70 fiyat farkı vardır. Siz müşterilerimize yazıda fiyat belirtmemiz deki neden dolar kurunun sürekli değişimi haricinde bu yazıyı yazdığım zaman ile sizi okuyacağınız zaman arasında ki fiyatların uyuşmayacağıdır.

Eğer evinize ofisinize veya dükkanınıza Pimapen sürme kapı yaptırmayı düşünüyor iseniz yazımızı okumadan karar vermeyin veya bizlere ulaşarak fiyat alabilirsiniz. Normal pimapen kapılarınızı Volkswagen Sürme Kapıya çevrilebileceğini biliyor muydunuz ? Yazımızı okuyabilirsiniz https://otuz5.net/kapinizi-surgulu-volkswagen-kapiya-donusturme

Sürgülü Balkon Kapı Tamiri

Her sistemin çalışması, mekanizması farklı olduğundan dolayı Sürgülü balkon kapısı tamiri yapılacak modele göre değişiklik göstermektedir. En uygun fiyatlı ince ray üstünde yürüyen tek, ikili ve dörtlü açılır kanadı olabilecek sürgülü kapılarda maliyet diğerlerine göre azdır. Rayı deforme olabilir, sürgü tekerleri bozulmuştur, ispanyolet kilit mekanizması kırılmış veya kanat ayarı istiyordur. Bu durumda sizlere çıkabilecek servis ücreti minimum 150 maksimum 600 tl iken, Diğer sürgülü kapı sistemi olan pimapen volkswagen tam otomatik kapının kolu tek başına 1200 TL üstündedir. Hebeschiebe kapı tamiri genelde sadece ayarla çözülebilecek şeyler olur aksesuar ve malzemeleri kolay kolay bozulmamaktadır. Bu sistemdeki pimapen kapıların tamirini her ustanın yapamayacağını bilmenizi isterim. Pimapen tamircisi usta çağırdınız ama gelen usta belki Hebeschiebe kapıyı ilk sizin evinde görüyor olabilir ve işinizi çözemeyecektir.

İzmir Sürgülü balkon kapısı tamiri için bizimle iletişime geçebilirsiniz sizlere tecrübeli ustalarımız ile hizmet vermek için hazırız.

Leave a comment

Call Now Button