Blog

sürgülü kapı sinekliği

Sürme Kapı Sinekliği

Sürme Kapı sinekliği dar mekanların balkon kapılarında ve dar yapıya sahip olan bahçe kapılarında haşereleri önlemek amacıyla kullanılan sineklik türüdür. Dış kısımda yeterli alanı bulunmayan mekân kapılarında ve yüksek kapılarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ev içerisine giren haşereler yaşam standardını oldukça etkilemektedir. Raylı sistemiyle pratik kullanım sunmaktadır. İçeriye temiz ve tozsuz hava girmesini sağlar. Özellikle çocuklu evlerde haşerenin bulunması ebeveynleri tedirgin etmektedir. Bilinçli ebeveynler, evlerini haşereden korumak için sürme kapı sinekliği ürününü tercih etmektedir. Alüminyum yapısı bulunan sürme sineklik modellerimiz görüntü kirliliği yaratmaz aksine maksimum düzeyde estetik bir görüntü sağlar. İzmir sürme sineklik hizmeti sağladığımız bölgeler arasında Bornova, Balçova, Konak ve Buca bulunmaktadır. Firmamız dahilinde arzuladığınız renk, ebat ve farklı modellerde sineklikler üretilebilmektedir. Cam balkon, ahşap pimapen ve alüminyum demir gibi sistemlere uygun pek çok sineklik modeli mevcuttur.

Başlıklar

Sürme Kapı Sinekliği Fiyatları

Son dönemlerde evlerde, ofislerde ve birçok alanda sıklıkla tercih edilen sürme sineklik modellerinin fiyatı merak konusudur. Fiyat rakamları bazı unsurlara göre değişmektedir. Sürme sineklik fiyat rakamlarında değişikliğe neden olan unsurlar ise; üretilecek ya da üretilmiş olan sineklik modelinin boyutu, sinekliğin ebadı ve farklı özellikleri olmaktadır. Ancak firmamız kapsamında Sürme sineklik fiyatları müşterinin cebini yakmamakla birlikte her bütçeye uygun sineklik modeli bulunmaktadır. Kaliteli ve modern sineklik modelleri sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

 

Sürme Sineklik Tamiri

Sürme kapı sinekliği pratik kullanımı sayesine sıklıkla tercih edilen sineklik modellerindendir. Özellikle dar ve küçük güzergâhlarda kullanılan sürme sineklik modelleri kullanıma bağlı olarak ömürleri 7 ile 10 yıl arasında değişmektedir. Güneş ışınına dayanıklı sinekliklerin kullanım ömürleri daha fazla olmaktadır. Tüllerinde kayma ya da ray kısmında bozulma olan sürme sinekliğin tamiri konusunda müşteriler pek çok yanlış yapabilmektedir. Bunun yanı sıra tellere sürülen deterjanlar rulmanların kısa sürede çürümesine neden olmaktadır. Sineklikte bulunan ray kısımlarında yamulma durumu söz konusu ise sürgülü sineklik tamiri gerçekleştirilemez. Aynı zamanda çerçevesi dağılmış olan sürgülü sineklik modellerinin tamiri oldukça zordur. Fakat tül kısmında yırtılma söz konusu ise, sürgülü sineklik tül değişimi yapılabilmektedir.

 

Leave a comment

Call Now Button