Blog

Sineklik Fiyatları Tarifesi 2021

Yaz mevsimlerinde havanın sıcak olmasından dolayı farklı türden haşere ve sinekler yaşam alanlarını tehlikeye sokarlar. Kapılardan ve pencerelerden evlere doluşan bu zararlı canlılar hayatı zorlaştırmakla kalmaz aynı zamanda sağlık açısından da birçok risk barındırırlar. Yaşam alanlarını daha yaşanır bir hale getirebilmek için ise sineklik modellerinden yararlanmak son derece idealdir. Avantajları son derece yüksek olan bu ürünler sayesinde hem kapıdan hem de pencereden mekânlara sinek girme riski ortaya çıkmaz.

Bu sineklik çeşitleri her kapı ve pencere modeline uygun olarak tasarlanır ve son derece korunaklı bir mekân ortaya çıkarır. Havayı ve ışığı kesmeyen sineklik modelleri kişilerin beklentisine en iyi şekilde yanıt verir.

 

Pimapen Sineklik Fiyatları

 

Pimapen tarzda olan sineklik modelleri hem kapı hem de pencere sistemlerine uygulanabilen tasarımlardır. Kolayca montajı yapılabilen bu sineklikler kullanıcı gereksinimlerine göre tasarlanır. Pvc kapı sistemlerine tam uygunluk gösteren bu tasarımlar son derece rahat bir kullanıma sahiptir. Bu ürünler gerektiğinde yerinden kolaylıkla çıkartılabilir ve yıkanabilir.

Kullanıcı hayatını kolaylaştıran ve daha güvenli yaşam alanları yaratmada son derece işlevseldir. Pvc pencere sineklik modelleri sürgülü ya da kanatlı her türden pencereye uyumlu şekilde tasarlanabiliyor. Kaliteli materyallerden tasarlanan bu sineklik tasarımları her mekânda gereken işlevini en iyi şekilde yerine getiren ürünlerdir. Stor olarak tasarlanan modeller de ayrıca ürün seçenekleri arasında tercih edilenlerdendir. Cam önlerine eklenen ve gerektiğinde çıkarılabilen sineklikler hem kırsal kesimlerde hem de şehir yaşamında mekânlar için vazgeçilmezdir.

 

Kapı Sineklik Fiyatları

 

Kapılar için özel olarak üretilen farklı modellerde sineklikler bulmak mümkündür. Her kapı modeline uygun şekilde tasarlanan ürünler malzemenin ve işçiliğin kalitesine göre farklı fiyatlandırılabilir. Yüksek kaliteli ve ulaşılabilir fiyatlı olarak tasarlanan tel kapı sineklik modelleri aradığınız haşere korumasını en iyi şekilde sağlayacaktır.

Sürgülü kapı sineklik modelleri balkon ya da teras kapıları için tasarlanan ürünlerdir. Özellikle bahçeli evlerde yaşayan kullanıcılar açısından bu tasarımlar son derece işlevseldir. Sadece sinekleri değil aynı zamanda minik ve görünmesi zor haşereleri de dışarıda bırakacaklardır. Cam balkon sineklik modelleri ise komple balkonlarına cam kaplama yaptıranların tercih ettiği tasarımlardır. Özellikle yaz aylarında balkonların kullanımını artırabilmek için tercih edilirler.

 

Pencere Sineklik Fiyatları

 

Sineklik modelleri pencereler için özel olarak tasarlanır. İstenilen ölçülerde tasarlanan bu ürünler pencerenin şekline uygun şekilde tasarlanır ve buna göre fiyatlandırılır. Ölçülerine göre ve kaç pencerenin sineklik ihtiyacı olduğuna göre toplam bir fiyat çıkarmak mümkündür. Alüminyum pencere modelleri için oldukça işlevsel tasarımlardır. Kullanıcıya her türden kullanım kolaylığını sunan sineklikler aynı zamanda tahta pencere modellerine göre de özel bir tasarım uygulanabilir. Ahşap pencere sineklik modelleri ahşabın estetik görünümü bozmayacak şekilde tasarlanır. Renk tonlarının birebir olması için özel bir işçilik ile üretilirler.

Sineklikler genel olarak beyaz olarak tasarlansa da konu ahşap ve tahta pencereler olduğunda farklı renk alternatiflerinden yararlanmak mümkün olabiliyor. Kullanıcı açısından bu tasarımlar son derece estetik bir görünüm ortaya çıkarırlar.

 

Pileli Sineklik Fiyatları

 

Pileli ya da pliseli sineklikler genel olarak tülden tasarlanırlar. Kolay bir üretim süreci vardır ve istenilen yerlere kolayca montajı yapılabilir. Estetik duruşu sayesinde birçok kişi mekânlarında bu tasarımlara yer veriyor. Pileli kapı sineklik modelleri günümüzde çok tercih edilen ürünlerdir. Genelde balkon ve teras kapılarında kullanılan bu sineklik türleri müstakil evlerin giriş kapılarında da kullanılabiliyor.

Sinek ya da böceklerin mekâna girişini engellemek için tercih edilen Pileli pencere sineklik modelleri kullanım açısından son derece rahat ürünlerdir. Cam balkon kullanımının yaygın olduğu yerlerde bu tasarımlar oldukça işlevseldir ve kullanıcı memnuniyeti en yüksek ürünler arasındadır. Son derece hızlı şekilde montajı yapılabildiğinden kişiler bu ürünleri kullanmak için uzun bir bekleyiş içerisine girmiyorlar.

 

Sürgülü Sineklik Fiyatları

 

Sürgülü sineklik modelleri hem kullanım rahatlığı hem de mekânlarda estetik görünüm sunması nedeni ile çok fazla tercih ediliyor. Bu tasarımlar son derece şık bir görünüm sunmakla kalmaz aynı zamanda toz gibi minik partiküllerin de içeriye girmesine engel olur. Kapı sineklikleri içeriye giriş çıkışlarda kişilere herhangi bir zorluk yaratmaz. Özellikle bahçeli evlerin tozunu yazın dışarıda tutan bir tasarıma sahiptirler.

Pencere sineklik modelleri hafif ve ince tasarımı sayesinde havanın içeriye girmesine engel olmaz. Aynı zamanda ışık geçirgenliği yüksek olan bu tasarımlar kullanım açısından son derece yüksek standartlarda ürünlerdir. Kalitesi yüksek olduğundan uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilirler. Fiyat bakımından işlevselliğine göre oldukça uygun tasarımlardır.

 

Akordiyon Sineklik Fiyatları

 

Akordeon kapı çeşitleri son yıllarda çok tercih edilen tasarımlardır. Bu kapılara sahip olan mekânlarda da sineklik kullanmak mümkündür. Kullanım avantajları son derece fazla olan bu ürünler gerek malzeme kalitesi gerekse işçilik düzeyi sayesinde çok tercih edilirler. Akordiyon pencere sineklik fiyatları pencerelerin boyutlarına ve tasarım özelliklerine göre farklılık gösterir.

Kullanıcı beklentisine en iyi şekilde yanıt veren bu tasarımlar son derece işlevseldir. Yaz aylarında gönül rahatlığı ile kapı ve pencerelerinizi açarak temiz havanın mekânlarınıza dolmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tozdan ve sinekten de uzak kalabilme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Firmamızdan bu ürünleri yüksek kalitede ve ulaşılabilir fiyatlarda temin edebilmeniz mümkündür. Dayanıklı sineklik modelleri ile mekânlarınızı daha yaşanır hale getirebilirsiniz.

Leave a comment